شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی
ENGLISH
سال 95 : اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
۱۳۹۹ شنبه ۹ اسفند
'NoData' not found in DataDic
پیام :
1399/11/01 ضرورت همسوسازی و تعامل متقابل صنایع و شرکت‌های توزیع برق
ضرورت همسوسازی و تعامل متقابل صنایع و شرکت‌های توزیع برق

 

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مصرف انرژی برق در کشور نسبت به زمستان سال گذشته 12درصد رشد داشته است.

محمد اله داد در نشست با صنایع برای گذر از پیک زمستان 99، با بیان اینکه 70درصد مصرف برق استان مرکزی در بخش صنایع است ،افزود:از صنایع درخواست می شود با اعمال مدیریت مصرف انرژی،این شرکت را در ارائه تامین برق پایدار یاری کنند و توصیه شد تا رفع محدودیت، یک روز در هفته را تعطیل کنند تا در برنامه اضطراری روزانه قرار نگیرند.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی اضافه کرد: عبور از پیک مصرف برق زمستان جاری از موضوعات بسیار مهم صنعت برق است و تامین انرژی برق صنایع نخستین گام برای کمک به رونق تولید و جهش اقتصادی کشور است و عبور موفقیت‌آمیز از زمستان امسال، نیازمند همراهی مردم و مسوولان است.

وی بابیان اینکه انرژی ارزان قیمت موجب گسترش و فعال شدن صنایع بسیاری در استان شده است ،افزود: عدم دریافت هزینه تمام شده انرژی موجب عدم رشد نامتوازن هم پای صنعت در ایجاد زیرساخت ها شده است.

 

اله‌داد عنوان کرد: همسوسازی و تعامل متقابل صنایع و شرکت‌های توزیع برق، شناسایی منابع انرژی و برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر از این منابع از فرصت‌های مهم برای توسعه صنعت برق است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با اشاره به تنوع خدمات اپلیکیشن برق من گفت: صنایع از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان شامل ثبت خاموشی، برنامه های خاموشی‌ ، رفع خطر از تاسیسات مخاطره‌آمیز، اعلام مشکل روشنایی معابر، رفع مشکل ولتاژ شبکه برق، ثبت خسارت وارده به شبکه، ثبت سرقت برق و غیره که همه این خدمات بدون نیاز به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری فقط با نصب اپلیکیشن برق من برخوردار شوند.

وی بیان کرد: تغییر رفتار مصرفی مشترکان برای تعدیل مصرف برق، روش‌های کاربردی و فرصت‌های اصلاح الگوی مصرف در زمینه‌های روشنایی، سیستم‌های گرمایشی و مصارف جمعی مشترکان از جمله راهکارهای اساسی در زمینه کاهش مصرف انرژی است.

مدیر عامل خانه صنعت استان مرکزی هم در این نشست بابیان اینکه استان مرکزی،پایتخت صنعتی کشور است، گفت:در سال جهش تولید و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ،صنایع استان بدون توقف به فعالیت کاری مشغول هستند.

مردانی ضمن همراهی صنایع عظیم استان با صنعت برق جهت گذر از پیک زمستان جاری ،گفت: اطلاع رسانی مدیریت بار اضطراری از سوی شرکت توزیع برق نقش مهمی در برنامه ریزی کاری صنایع دارد.

تعداد بازدید: 175
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع برق استان مرکزی می باشد.
Powered by DorsaPortal