شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی
ENGLISH
سال 95 : اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
۱۳۹۹ شنبه ۹ اسفند
'NoData' not found in DataDic
پیام :
1399/10/27 مانور  سراسری اصلاح انشعابات برق و رمز ارزهای غیرمجاز در استان مرکزی
مانور سراسری اصلاح انشعابات برق و رمز ارزهای غیرمجاز در استان مرکزی

 مانور فراگیر سراسری تعدیل روشنایی معابر، اصلاح انشعابات برق و رمز ارزهای غیرمجاز در استان مرکزی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در این مانور گفت : سومین اقدام فراگیرسراسری با هدف فعالیت های پیشگیرانه برای افزایش پایداری شبکه‌ در بحران‌ ها و پیک بار طرح ریزی شده است.

مهندس محمد اله داد افزود: تعدیل روشنایی‌ معابر ، اصلاح انشعاب‌ ، جمع آوری برق های غیر مجاز و شناسایی رمز ارز های غیر مجاز به عنوان محور اصلی با شعار تلاش صادقانه ،خدمت بی منت در دستور کار است.

وی گفت:در این مانور فراگیر که از امروز آغاز شده و تا فردا ادامه خواهد داشت، 86 اکیپ و172 نیروی اجرایی و عملیاتی از کلیه شهرستانهای استان با خودروی های سبک و سنگین حضور دارند.

اله داد افزود:از ابتدای هفته جاری تعدیل 27000 چراغ روشنایی معابر انجام و در مانور جاری تعدیل 12000 چراغ در دستور کار قرار دارد همچنین با هماهنگی 7000 چراغ روشنایی بین راهی تعدیل و مصارف 72 پارک تاکنون مورد بررسی و اصلاح قرار گرفته که این اقدامات از جمله دستاوردهای این مانور سراسری فراگیر در استان است.

وی بیان کرد:مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال علاوه برمصرف بالای برق ،خسارات بسیاری را به شبکه برق تحمیل کرده اند، به همین دلیل برخورد انتظامی و قضایی با صاحبان مزارع غیر مجاز انجام خواهد شد.

مهندس اله داد با اشاره به اینکه وزارت نیرو با مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال برخورد قضایی خواهد کرد، افزود: مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال از طریق اطلاع رسانی مردمی، از طریق نظارت مراکز پایش صنعت برق و از طریق 400 هزار کنتور هوشمند و همچنین رصد دستگاه قضایی و انتظامی شناسایی می شوندکه تاکنون در این مانور 25 مشترک مشکوک به ماینر غیر مجاز شناسایی و دو مورد کشف شده است.

 
 
 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی همچنین با اشاره به برگزاری مانور مشترک با شرکت گاز در استان گفت: به جهت مدیریت مصرف، مانوری به منظور کنترل مصرف برق ادارت، بانک ها، دانشگاه ها و ... برگزار شده تا میزان مصرف به حداقل برسد، میزان مصرف مشترکان براساس سقف مصرف ارزیابی می شود و همچنین در برنامه است که برق های غیر مجاز در نقاط مختلف استان رصد و کنترل می شود.

وی تصریح کرد: با کاهش 10 درصدی مصرف برق، می‌توان مصرف گاز نیروگاه‌ها را معادل 70 میلیون مترمکعب کاهش داد که این صرفه جویی، به طور کامل، محدودیت تامین سوخت نیروگاه‌ها برطرف می‌شود.

اله داد با بیان این مشترکان می‌توانند از طریق سامانه تلفنی 121 و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی 10005000121 ارسال کنند یا افرادی که به صورت غیرمجاز از برق برای استخراج رمز یا هر فعالیت دیگری استفاده می‌کنند، معرفی کنند، ادامه داد: هموطنان باید بدانند که استفاده غیرمجاز از برق احتمال خسارات هنگفت به شبکه توزیع برق و احتمال بروز آسیب به وسایل برقی در منازل می شود.

 
 
 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی افزایش آمادگی اکیپ‌های اجرایی، بالا بردن روحیه کار گروهی و مقاوم سازی شبکه و مدیریت مصرف برق را از دیگر دستاوردهای این اقدام سراسری فراگیر دانست.

تعداد بازدید: 518
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع برق استان مرکزی می باشد.
Powered by DorsaPortal