دسته بندی مطالب
با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا،برگزاری جلسه کار گروه انرژی و آب شورای پدافند غیر عامل استانداری مرکزی
جلسه کار گروه انرژی و آب شورای پدافند غیر عامل استانداری مرکزی به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا و برنامه ریزی هفته پدافند غیر عامل برگزار شد.
جلسه کار گروه انرژی و آب شورای پدافند غیر عامل استانداری مرکزی به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا و برنامه ریزی هفته پدافند غیر عامل برگزار شد.

 

نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استانداری مرکزی در این جلسه که با حضور مدیران حوزه انرژی استان برگزاری شد، گفت: استان مرکزی نیز مانند سایر استان‌ها تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا است.

کمال آبادی افزود:شرایط انتشار ویروس کرونا در ماه اخیر بسیار سخت و پیچیده شده و مدیریت این بحران بسیار جدی و پراهمیت است زیرا تا ساخت واکسن این بیماری باید با آن زندگی کنیم.

وی بابیان اینکه بیماری های مسری در برهه ای از تاریخ ، مانند وبا جان بسیاری از افراد را گرفته است ،امروز نیز دنیا با پیشرفت علم شرایط جدیدی از انتشار ویروس کرونا را تجربه می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این جلسه با بیان اینکه صنعت برق ، زیر ساخت صنایع دیگر است ،افزود:برق نقش بی بدیلی در مواقع بحران ایفا می کند.

برق نقش بی بدیلی در مواقع بحران ایفا می کند

مهندس محمد اله داد بیان کرد: با اهمیت ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی است که میبایستی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع تلاش کنیم .

 وی مطالعه وتحقیق در حوزه مدیریت پدافند غیرعامل و انرژی در حوزه تهدیدات زیستی را با هدف شناسایی آسیب ها و ارائه راهکارهای مقابله با آن را مهم قلمداد کرد .

مهندس اله داد افزود :توزیع برق استان مرکزی به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی خدمات مورد نیاز مشترکین برق را به صورت غیر حضوری از طریق سامانه تلفنی 121 ، سایت اینترنتی شرکت ، به آدرس www.mpedc.ir و اپلیکیشن خدمات غیر حضوری برق ایران ارائه می کند.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا اقدامات شاخص انجام شده در حوزه مقابله با انتشار ویروس کرونا را تشریح کردند.

تاریخ:
1399/07/27
تعداد بازدید:
291
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal