دسته بندی مطالب
تقدیر استاندار از توزیع برق استان مرکزی برای پاکسازی محیط زیست
"سید علی آقا زاده" استاندار مرکزی طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر از شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در راستای اجرای پویش "مردم در کنار مردم "وپاکسازی محیط زیست قدردانی کرد.

"سید علی آقا زاده" استاندار مرکزی طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر  از شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در راستای اجرای پویش "مردم در کنار مردم "وپاکسازی محیط زیست قدردانی کرد.

 
 
 
 

استاندار مرکزی در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان گفت:صیانت از طبیعت و محیط زیست در جامعه نیازمند فعالیت گسترده همه گروه ها به ویژه تلاشگران در این عرصه می باشد که خوشبختانه دوستداران محیط زیست طی پویشی با عنوان "مردم در کنار مردم"  موفق به پاکسازی جاده های استان و حمایت از کارگران روز مزد بیکار شده ناشی از شیوع  بیماری کرونا شدند

آقا زاده ضمن تقدیر از تلاش های همراهان در این پویش اظهار کرد: این پویش  تجربه جدیدی در زمینه هم افزایی و همکاری نهادهای دولتی با سازمان های غیردولتی (سمن ها) در راستای کمک به حل مشکلات جامعه به ویژه در روزهای خاص و بحرانی مانند شیوع کروناست

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم  از جمع آوری 390 تن زباله از حاشیه جاده های استان در پویش مردم کنار مردم خبر داد.

محمد اله داد با ارائه گزارشی از اجرای پویش مردم کنار مردم که به پاکسازی حریم جاده ها مرتبط بود، اظهار کرد: این طرح با هدف پاکسازی طبیعت، زیبا سازی کنار جاده ها، حمایت از کارگران، تقویت روحیه همکاری بین دستگاه های اجرایی و نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست و کنترل زباله گردی در جاده ها از تاریخ 18 فروردین ماه 1399 تا 20 شهریورماه اجرایی شد.

وی با اشاره به پاکسازی 29 محور از جاده های استان مرکزی، افزود: در این راستا 63 درصد راه های اصلی، 66 درصد راه های بین راهی و 13 درصد راه های روستایی در قالب 1584 نفر ساعت کار با کمک 59 کارگر که 24 نفر آنها ثابت بودند، پاکسازی شدند.

اله داد بیان کرد: در این پاکسازی 26 هزار کیسه زباله برابر با 390 تن زباله جمع آوری و در واقع 4700 هکتار زمین پاکسازی شد. 20 درصد این زباله ها شیشه است که می توان از فرصت بازیافت آنها نیز استفاده کرد.

 

تاریخ:
1399/07/02
تعداد بازدید:
161
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal